Lastematkad

Lastematkad kogenud lastegiid Margitiga!

Mudilastele ja algkoolilastele võivad Matkafy klassikalised täispikad matkad jääda liiga raskeks ja infoküllaseks. Seetõttu pakume ka eakohaseks kohaldatud lastematku, kus matka kestvus sõltuvalt laste vanusest on 1,5-2 tundi. Teadmishimu sütitamiseks sisaldab matk vastavalt laste vanusest kaasavaid mänge ning matkaviktoriini.

Kes viib lastematku läbi?
Matkafy lastematku viib läbi vahva naisterahvas nimega Margit. Margit on omandanud laagrikasvataja kutse, läbinud pedagoogika kursuse ning tegelenud lastega üle 20 aasta. Margitile meeldib avastada loodust ning tal on imepärane võime tutvustada loodust põneval viisil, kasutades selleks mängulisi ning lapsi kaasavaid tegevusi.

Mida Laternamatkade lastematk sisaldab?
Lastematk sisaldab kogenud lastegiidi, põnevat ning harivat matka mängulises vormis ning sooja Laternamatkade piparmünditeed küünaldega dekoreeritud vahepeatuses ning laternate kasutamist matka jooksul. Sõltuvalt grupi suurusest on kasutusel ka raadiosaatjad (grupp suurem kui 20 inimest puhul)

Milline on Laternamatkade lastematkade maksumus ning kuidas tellida?
Laternamatkade lastematka maksumus on 550€+km. Suurtele gruppidele (alates 30 inimesest) kehtib hind 18,33€+km osaleja kohta.

Kõikide lastematkade teemadega saad tutvuda allolevas loendis või klikkides siia.

Lastematku on võimalik tellida algusega kas kell 16.00 ja varem või kell 19.00 ja hiljem.

Lastematka tellimiseks kirjutage meile oma soovist: info@laternamatkad.ee