Matk kontorist restorani

Matk kontorist restorani!

Miks minna pidusse autoga, kui on võimalus minna ka jalgsi? Eriti veel kui kaasas on parim giid, kes räägib põnevaid lugusid mööduvatest paikadest ning külastatavast piirkonnast? Meie korraldame Sulle ekskursioon-matka Sinu valitud alguskohast, olgu selleks kodu, kontor, restoran või muu põnev paik ning lõpetame matka samuti Sinu valitud kohas. Pakutav teenus on saadaval vaid Tallinnas ning giidiks on alati Mihkel Reile. Matka töötab välja meie kogenud meeskond ning pakub parima ning huvitaivama teekonna alguspunktist lõpp-punkti.

Mida kontorist restorani matk sisaldab?
Privaatmatk sisaldab personaalselt Sinu grupile väljatöötatud matka koos matkateekonna põhjaliku planeerimisega, kogenud giidi, LIVE juttu kogu matka aja vältel külastatavatest kohtadest, käsiraadiojaama kasutamist ning sooja Laternamatkade piparmünditeed või jahedat morssi vastavalt laternate või küünaldega dekoreeritud vahepeatuses. Pimedal ajal sisaldab teenus ka elava tulega õlilaternate kasutamist.

Milline on kontorist restorani privaatmatka maksumus ning kuidas tellida?
Kontorist restorani privaatmatka maksumus on 650€+km. Suurtele gruppidele (alates 30 inimesest) kehtib hind 21,67€+km osaleja kohta.

Väikeseid seltskondi-kollektiive ootame liituma ka meie avalike piletimatkadega, kuhu saab soetada täpselt vajamineva arvu pileteid.

Kontorist restorani privaatmatku on võimalik tellida algusega kell 16.00 ja varem või kell 19.00 ja hiljem.

Kontorist restorani matka tellimiseks kirjutage meile oma soovist: info@laternamatkad.ee