LATERNAMATKADE PRIVAATMATKAD

Laternamatk on suurepäraseks tiimiürituseks, eraisiku sünnipäeva tähistamise võimaluseks või lihtsalt sõpruskonna ajaveetmise vormiks. Privaatmatk on tellija poolt valitud kuupäeval, kellaajal ja marsruudil toimuv matk, mis viiakse läbi tellija seltskonnale või ettevõtte kollektiivile.

VALI MEELEPÄRANE MATKATEEMA

Matkad matkajuht Mihkliga

Matkad matkajuht Margitiga

Inglise keelsed matkateemad matkajuht Tomiga

 

MIS ON PRIVAATMATKA MAKSUMUS JA KUIDAS TELLIDA?

Privaatmatkad jagunevad kaheks:

algusega kell 16.00 või varem - sel kellaajal algava privaatmatka miinimumtasu on 500€+km, mis sisaldab matka kuni 30 inimesele.

algusega kell 19.00 või hiljem - sel kellaajal algava privaatmatka miinimumtasu on 600€+km, mis sisaldab matka kuni 30 inimesele.

Suuremate gruppide puhul kujuneb matka tasu vastavalt osalejate arvule, põhimõttel vastavalt valitud kellaajale kas 20€ või 24€ osaleja kohta.

Privaatmatk sisaldab osalejatele õlilaterna kasutamist, kogenud rühmajuhi-/giiditeenust, käsiraadiojaama kasutamist ning kuuma Laternamatkade piparmünditeed küünaldega kaunistatud vahepunktis.

Lisaks on võimalik vahepunkti tee kõrvale tellida soolane ja magus pirukas ning kommivalik, lisandub 8€+km osaleja kohta.

Palun pööra tähelepanu, et privaatmatka tühistamise korral hiljem kui 14 (detsembris 21) päeva enne matka toimumist, tuleb tasuda matka miinimummäär baastasu. Broneering on alates 14. matkale eelnevast päevast siduv, detsembris (kõrghooajal) on broneering siduv alates 21. matkale eelnevast päevast.

Privaatmatkade tellimiseks kirjutage meile oma soovist: info@laternamatkad.ee