LATERNAMATKADE PRIVAATMATKAD

Laternamatk on suurepäraseks tiimiürituseks, eraisiku sünnipäeva tähistamise võimaluseks või lihtsalt sõpruskonna ajaveetmise vormiks. Privaatmatk on tellija poolt valitud kuupäeval, kellaajal ja marsruudil toimuv matk, mis viiakse läbi tellija seltskonnale või ettevõtte kollektiivile.

VALI MEELEPÄRANE MATKATEEMA

Erimatkade seeria matkavalik

 

MIS ON PRIVAATMATKA MAKSUMUS JA KUIDAS TELLIDA?

Privaatmatkade miinimumtasu on 450€+km, mis sisaldab matka kuni 30 inimesele. Suuremate gruppide puhul kujuneb matka tasu vastavalt osalejate arvule, põhimõttel 18€ osaleja kohta. PS! Palume tähelepanu pöörata, et 3 matkateemat on erimatkade seerias - nende matkade tellimisel on maksumuseks 22€ osaleja, miinimummääraga matka baastasu 550€+km.

Palun pööra tähelepanu, et privaatmatka tühistamise korral hiljem kui 14 päeva enne matka toimumist, tuleb tasuda matka miinimummäär baastasu. Broneering on alates 14. matkale eelnevast päevast siduv!

Privaatmatk sisaldab osalejatele õlilaterna kasutamist, kogenud rühmajuhi-/giiditeenust, käsiraadiojaama kasutamist ning kuuma Laternamatkade piparmünditeed küünaldega kaunistatud vahepunktis.

Lisatasu eest on võimalik juurde tellida snäkk Laternamatkade piparmünditee kõrvale, lisandub 5€+km osaleja kohta. Sõltuvalt eelistustest sisaldab lisasnäkk pagarikojast tellitud soolast/magusat pirukat, komme ja küpsiseid.

Privaatmatkade tellimiseks kirjutage meile oma soovist: info@laternamatkad.ee