LATERNAMATKAD ESITLEVAD: SUVISED ERIMATKAD KÜLALISMATKAJUHTIDEGA!

Suvi on valge aeg, jätame laternad sedapuhku ootele, ent kutsume põnevaid inimesi endale külla! Käivitame suvise erimatkaseeria, kuulame põnevaid lugusid ning naudime suviselt põnevaid matkaradu kaunis päikesepaistes! ☀️

MIDA KUJUTAVAD ENDAST SUVISED ERIMATKAD KÜLALISMATKAJUHTIDEGA?

Kui meie harjumuspärased matkad on pigem koha- või piirkonnamatkad, mille viib läbi meie põhimatkajuht Mihkel, siis meie suvine eriseeria hõlmab aga rohkesti kogemusmatku. Matkadel on erinevad matkajuhid, mis teeb iga matka kordumatuks ja eriilmeliseks - on ju iga matk oma tegija nägu, sest igal külalismatkajuhil on oma kõnemaaneer, stiil ja huumorisoon. 😍 Suvised erimatkad on kestvuselt 2-3 tundi ning kilometraažilt 6 kuni 8 kilomeetrit.

PS! Kui ka Sina olen kogenud midagi põnevat, käinud kuskil huvitavas kohas, omad mingis valdkonnas häid teadmiseid või tunned hästi oma kodukanti, siis võta meiega ühendust. Tule külalis-matkajuhiks, ühenda meeldiv kasulikuga ning saa oma teadmiste või mälestuste rääkimise eest ka tasu!

Kalender ja registreerimine

03.10
18:00
VALGUSRÄNNAK Ellamaal ja Turbas - Porikuu Festivali avaüritus! Vabu kohti 48

 

Soovid pidada sünnipäeva matkates? Tutvu tellimus- ja privaatmatkadega!

 

PALUN PANE TÄHELE!

• Sooritatud registreerimist pole võimalik tühistada ega asendada järgmisele matkale registreerimisega - osalustasu ei tagastata sõltumata osalemata jätmise põhjusest! Küll aga on võimalik oma registreering edasi anda sõbrale või tuttavale.
• Matkal liigume nii teedel, metsaradadel kui avamaastikul. Soovitame matkale tulles valida ilmastikule vastavad riided ja jalanõud!