Jaga uudist

Pole vast paika, mille kohta tiirleks rohkem jutte kui psühhiaatriahaigla. Seewaldi ekskursioonil läheme ja uurime, kuidas kunagisest kaunist suvemõisast sai raviasutus. Vaatame üle ajaloolise Seewaldi hoonestuse ja räägime, mille kõigega nendes väärikates majades tegeletakase või vanasti tegeleti. Kuna pole saladus, et haigla on juba pikemat aega mõlgutanud ka kolimise plaane, siis arutleme ka selle hingematvalt põneva paiga tulevikuperspektiivide üle.

Ekskursiooni viimases osas teeme aga populaarteadusliku ülevaate psühhiaatriast ja ravimeetoditest, saades teada millega Seewald päriselt tegeleb, seda nii olevikus kui möödunud aegadel.

Matka algus- ja lõpp-punkt on Paldiski mnt 52/6, psühhiaatriapolikliiniku parklas. Matka kestvus on ca 2,5 tundi ning selle aja jooksul läbitakse jalgsi 7 km. Matkajuhiks on kogenud giid Mihkel Reile. 

Liitu järgmise avaliku Seewaldi ekskursiooniga piletimatkade lehel. Seewaldi ekskursiooni on võimalik tellida ka privaatse üritusena näiteks oma töökollektiivile, sõpruskonnale või iseenda sünnipäeva tähistamiseks - vaata lähemalt siit.