Jaga uudist
Foto: Laternamatkad.ee

Sinu elukogemus, teadmised ja mälestused on valuuta - jaga neid teistega ja pane need endale tulu teenima! Kui tunned hästi oma kodukanti, oled töötanud huvitaval elualal, kogenud midagi põnevat või oled lihtsalt hea jutuga, hakkamist täis ja soovid uusi põnevaid väljakutseid, siis võta meiega ühendust ja kandideeri Laternamatkade matkajuhiks.

- Matk võib olla mingit piirkonda tutvustav retk. Igal külal on oma lugu ja omad kangelased. Tuleb vaid koguda need lood kokku ja põnevalt edasi rääkida. See on suurepärane võimalus giididele ja oma kodukandi turismi ettevõtjatele!

- Matk võib olla mingi elukogemuse jagamine. Näiteks oled olnud Tšernobõli veteran, sattunud Nõukogude armees põnevasse kohta, käinud kriisikoldes, reisinud paljudesse maailma põnevatesse paikadesse, töötanud nõukogude ajal suurettevõttes või tänapäeval kättesaamatus Venemaa piirkonnas jne. Kusjuures matk ei pea olema tempokas ja Sa ei pea olema noor ja sportlik. See on suurepärane võimalus ka juba vanemas eas inimestele pensioni kõrvalt lisa teenimiseks!

- Matk võib olla ettevõtte lugu. Miks mitte teha avatud uste päevi ja tutvustada oma tegemisi ka linnarahvale. See on suurepärane võimalus ettevõtetele täiendavaks turundusmeetmeks. Kui tavaliselt peab firma turundustegevuse eest maksma, siis läbi meie on võimalik turundust tehes hoopis teenida! Näiteks on Tallinna Masinatehas sedasi oma uksi linnarahvale avanud.

- Matk võib olla ka püstijala loeng huvitaval teemal. Kui oled näiteks õppejõud või valdad lihtsalt huvist mingit valdkonda põhjalikult, siis on see võimalus oma teadmiste najalt lisa teenimiseks.

Kirjuta meile ja lepime tingimustes ja matka ajas kokku See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.