Jaga uudist
Foto: Laternamatkad.ee

Sügis-talvine periood on töökeskkonnas alati eeskätt stressirohke aeg. Seega pole kunagi liiga vara hakata nuputama selle üle, kuidas oma tiimi mõnusa koosviibimisega tubli töö eest tunnustada. Pead murdma aga kaua ei pea, sest iga-aastasele keerukale küsimusele, kuidas korraldada tiimiüritus, mis oleks senitundmatu kaasahaarav ning muidugi — looks mõnusa jõulutunde, on lihtne vastus.

Miks on just Laternamatkad tiimile kõige meeldejäävamaks ettevõtmiseks?

Laternamatk on loominguline viis, kuidas tuua tiim kokku kontorist väljas, ning anda võimalus suhelda üksteisega vabamalt ilma, et tekiks kiusatus arvutis veel viimaseid meile lugeda. Retk on ainulaadne eriti sügis- ning talveperioodil, mil tulukesed loovad pimedal ajal muinasjutulise valgusmängu ning tekitavad õdusa miljöö, mida on raske tiimiga mujal kogeda. Tiimiüritus on jõukohane kõigile ning giidide osavasti välja töötatud ekskursiooni sisu hoiab nii mõtte kui keha reipana.

Suletud piiritsoon, pommivarjendid või salapärane maa-alune maailm?

Erinevate ekskursioonide seast saab tiim valida üle 41 erineva hoolikalt kureeritud koha ja teema vahel. Tahad viia linnavurled metsaradadele või avamaastikule? Äkki hoopis kontrollida kui palju teavad tiimikaaslased päriselt muidu turistide pärusmaaks oleva Tallinna vanalinna kohta? Ehk kiheled koguni kiigata vana talurahva pahepoolde? Vaatamata sellele, kas tiim on pungil krimihuvilisi, kellele pakuks huvi Nõukogude armee maa-alune linn, või ajaloosõpru, kes tahavad kuulata värskes õhus närvekõditava riigipöördekatse kohta — Laternamatkade ekskursioonide hulgas on igale omapärasele meeskonnale midagi.

Jäta korraldus meile, ürituse nautimine tiimile 

Laternamatka naerusuine matkajuht tagab hoogsa ekskursiooni ja meelelahutusliku atmosfääri ka kõige tagasihoidlikumates töökollektiivides. Matkad kestavad üldiselt 2-2.5 tundi — piisav, et pakkuda tervislikku vaheldust kontoris istumisele, kuid küllaltki mõõduka tempoga, et ükski tiimiliige, ei tunneks end üle koormatuna. Matka käigus tehakse ka mõnus paus, mil saab rahulikult vabas õhus nautida soojasid jooke-snäkke maagiliste küünaldega kaunistatud teepunktis ning muidugi on piisavalt võimalusi jäädvustada imelilusat valgusmängu. Kindlasti pole ka probleemiks see, kui Sinu tiim eesti keelt ei räägi—  särasilmne matkajuht Tom viib mitmeid matku läbi ka inglise keeles. 

Kui soovid liituda mõne ajakavas juba eksisteeriva matkaga või tahaksid broneerida privaatmatka vaid oma tiimile, uuri rohkem https://laternamatkad.ee või võta ühendust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ning leiame lahenduse, mis sobib just Sinu töökollektiivile. Kiika ka jäädvustusi eelmistelt matkadelt meie Instagrami kontolt.