Jaga uudist

Kes meist ei teaks kaunist Kadrioru lossi ja roosiaeda?! Väga hea, seekord jätame need tagaplaanile ning otsime ülesse nurgatagused, mida esmapilgul Kadriorus olla ei tohiks. Uurime, kas Kadriorul on ka varjupool, räägime asumi tõusust, langusest ning uuest tulemisest. Saame teada, kuidas käis suvituselu 19. sajandil ning millega supelsaksad õigupoolest oma puhkuse ajal tegelesid. Tõsi, põgusalt vaatame siiski üle ka Kadrioru kohustuslikud vaatamisväärsused ning lahendame ära müsteeriumi, mille üle paljud linlased alatasa pead murravad - miks on Poska tänaval tupik trammitee, mida kunagi ei kasutata?

Matka algus- ja lõpp-punkt on Mäekalda 2, Peeter I majamuuseumi juures. Matka kestvus on ca 2,5 tundi ning selle aja jooksul läbitakse jalgsi 6 km. Matkajuhiks on kogenud Matkafy Laternamatkade ja Linntuuride giid Mihkel Reile. 

Liitu järgmise avaliku Kadrioru Laternamatkaga www.matkafy.ee lehel. Kadrioru ekskursiooni on võimalik tellida ka privaatse üritusena näiteks oma töökollektiivile, sõpruskonnale või iseenda sünnipäeva tähistamiseks - selleks võta meiega ühendust!