Laternamatkade kinkepilet on armas üllatus, mis sobib kinkimiseks jõulude, sünnipäevade ning muude ilusate tähtpäevade puhul.

Laternamatkade kinkepileteid on kahte tüüpi:

  1. E-kinkepilet – kinkepilet saadetakse tellija e-postiaadressile automaatselt ostu vormistamise järgselt. Soovi korral on võimalik PDF pilet ise välja printida.
  2. Paberkinkepilet – kinkepilet saadetakse tellija soovitud Itella Smartpost pakiautomaati vastavalt sisestatud andmetele (pakiautomaadi asukoht, telefoninumber). Paberkinkepilet on trükitud paksemale läikivale paberile ning pakitud Laternamatkade ümbrikusse. Paberkinkepiletile on käsitsi sisse kirjutatud kinkekaardi saaja nimi, kinkekaardi väärtus ning kehtivusaeg.

Palun pööra tähelepanu, et Laternamatkade piletimatkade hinnad on vahemikus 22-50€, seega soovitame kinkepileti väärtuse valikul valida just Sulle meeldiva.

Kinkepilet kehtib kasutamiseks 1 aasta jooksul alates soetamise hetkest.

Vali kinkepileti tüüp

Kinkekaardile minev info

Maksja andmed

Ostukorv

Nimetus Hind Kokku
E-kinkepilet () 0€ 0€
Kokku 0€
(sisaldab 0€ KM)
müügitingimustega

Peale makse sooritamist vajutage kindlasti linki "Tagasi kaupmehe juurde" või selle analoogi.

Rand Hea ...! Hoiad käes kinkepiletit laternamatkale. Piletiga saad Sa tulla meelepärasele laternamatkale, endale sobivaimal ajal! Kinkepileti väärtus on ... Kinkepileti kasutamiseks toimi järgnevalt: 1. Vali laternamatkad.ee matkakalendrist endale meelepärane matk, kus leidub vabu osaluskohti. 2. Sisesta pileti soetaja andmed ning suundu ostukorvi, kus saad lisada käesoleva kinkepileti koodi vastavasse lahtrisse. Süsteem arvutab kinkepileti väärtuse ostukorvi summast maha. 3. Kui ostukorvi summa tuleb "0", vali makseviisiks "Tasun kinkekaardiga". Kui ostukorvi summa jääb positiivne, vali meelepärane makseviis. Kinkepileti kood: xxxxx Kinkepilet kehtib kuni 30.05.2024
Soovi korral saad siin vahetada kinkekaardi taustapilti