Matkafy Laternamatkade kinkepilet on armas üllatus, mis sobib kinkimiseks jõulude, sünnipäevade ning teiste ilusate tähtpäevade puhul.

Matkafy Laternamatkade kinkepileteid on kahte tüüpi:

  1. E-kinkepilet – kinkepilet saadetakse tellija e-postiaadressile automaatselt ostu vormistamise järgselt. Soovi korral on võimalik PDF pilet ise välja printida.
  2. Paberkinkepilet – kinkepilet saadetakse tellija soovitud Itella Smartpost pakiautomaati vastavalt sisestatud andmetele (pakiautomaadi asukoht, telefoninumber). Paberkinkepilet on trükitud paksemale läikivale paberile ning pakitud Matkafy Laternamatkade ümbrisesse. Paberkinkepiletile on käsitsi sisse kirjutatud kinkekaardi saaja nimi, kinkekaardi väärtus ning kehtivusaeg.

Matkafy Laternamatkade piletite hinnad on vahemikus 23-28€ ühele inimesele. Kui soovid kinkekaarti kinkida kahele, soovitame väärtuseks valida 46-56€. Kui soovid kinkekaarti kinkida grupile, soovitame valida just Sulle meelepärase summa.

Kinkepilet kehtib kasutamiseks 1 aasta jooksul alates soetamise hetkest.

Vali kinkepileti tüüp

Kinkekaardile minev info

Maksja andmed

Ostukorv

Nimetus Hind Kokku
E-kinkepilet () -0€ -0€
Kokku 0€
(sisaldab 0€ KM)
müügitingimustega

Peale makse sooritamist vajutage kindlasti linki "Tagasi kaupmehe juurde" või selle analoogi.

Original Hea ...! Hoiad käes kinkepiletit Matkafy Laternamatkale. Piletiga saad tulla meelepärasele Laternamatkale endale sobivaimal ajal. Kinkepileti väärtus on ... Kuidas kinkepiletit kasutada 1. Mine laternamatkad.ee kodulehele. Vali meelepärane matk ning vajuta “Soeta matkapilet”. 2. Ostukorvis sisesta kinkepileti kood ning vajuta “Kasuta koodi”. Süsteem lahutab kinkepileti väärtuse ostukorvi summast maha. 3. Jätka ostmist tavapärasel viisil. Kui kinkepileti väärtus ei kata tervet summat, saad vahe juurde tasuda valides sobiva maksemeetodi. 4. Matkapilet saadetakse Sulle e-postile. Kinkepileti kood: xxxxx Kinkepilet kehtib kuni 16.06.2025
Soovi korral saad siin vahetada kinkekaardi taustapilti